УКРАЇНА

ЯРМОЛИНЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­12.08.2015 №262/2015-р

Про закріплення території обслуговування

за загальноосвітніми закладами району

Відповідно до ст.6, ст.22 Закону України " Про місцеві державні адміністрації", п.5.3 Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р № 646 «Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку»:

1. Закріпити за загальноосвітніми закладами території обслуговування згідно додатку.

2. Рекомендувати сільським та селищному головам спільно з директорами загальноосвітніх закладів вжити заходів по реалізації права дітей і підлітків шкільного віку, які постійно проживають на закріпленій за навчальними закладами території обслуговування на здобуття повної загальної середньої освіти.

3. Начальникам відділу освіти управління освіти, молоді та спорту і служби у справах дітей райдержадміністрації (Данильчук Н.В., Гуменюк В.В.) та рекомендувати Ярмолинецькому РВ УМВС України в Хмельницькій області систематично, в межах своєї компетенції, вести роз'яснювальну роботу серед населення щодо обов'язковості здобуття дітьми і підлітками повної загальної середньої освіти.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 11.08.2014 №222/2014-р "Про закріплення території обслуговування за загальноосвітніми закладами району".

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Байталюка В.М.

Тимчасово виконуючий обов’язки

голови адміністрації А.Шутяк

Сутковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Сутківці, с. Лисівка, с. Боднарівка, с. Борбухи, с.Баранівка, с. Круті Броди
Кiлькiсть переглядiв: 98

Коментарi